Nexx Developer ...living in Silesia!Nexx Developer 23 lata na rynku

Dom to nie tylko cztery ściany i dach. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych miejsc, do których chce się wracać, które się kocha i z którymi czuje się emocjonalnie związanym. Zacznij razem z nami tworzyć swoją szczęśliwą historię i zamieszkaj w jednym z wyjątkowych, wybranych z niezwykłą pieczołowitością miejsc.

To też nasza historia – budujemy dla Was od ponad 20 lat. Poczynając od pierwszej inwestycji, jaką było Osiedle Południowe w Goczałkowicach realizujemy misję jaką jest autorskie tworzenie dla Was miejsc idealnych do odpoczynku, do codziennego życia, do czerpania z niego radości.
NEXX Developer – living in Silesia – hasło, jakie nam przyświeca jest kwintesencją tego, co nas wyróżnia. Także liczne branżowe nagrody i rekomendacje ekspertów potwierdzają słuszność obranego przez NEXX kierunku.
Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy nie tylko wielokrotnie nagradzane osiedla w wyjątkowych lokalizacjach. Jesteśmy także dumni z budowania szczególnych relacji. Pracuje z nami sprawdzony, pełen pasji zespół specjalistów: architektów, inżynierów, kierowników i doradców. Z każdą inwestycją wzbogacamy swoje portfolio doświadczeń, dzięki którym stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

Wiarygodność, solidność, nowoczesność, ambitne projekty, doświadczenie, pasja i serce wkładane w każdy zakątek naszych osiedli – to tylko niektóre z naszych atutów.
Najważniejszymi recenzentami naszej pracy są setki rodzin, które nam zaufały decydując się na zamieszkanie w sygnowanych przez nas inwestycjach. Naszym dobrym zwyczajem i praktyką jest traktowanie naszych mieszkańców jak serdecznych sąsiadów i partnerów na lata. Mimo przekazania kluczy nadal służymy im radą i pomocą.
Dziękujemy za zaufanie także naszym przyszłym mieszkańcom. To dzięki Wam możemy projektować kolejne przyjazne do życia miejsca.

Wsłuchując się w potrzeby konsekwentnie projektujemy i budujemy kolejne wyjątkowe na mapie Śląska osiedla. Oferujemy obecnie mieszkania w pięciu miastach, ze szczególnym naciskiem na Gliwice i Mysłowice, gdzie nadal widzimy duże zainteresowanie i potrzebę stawiania nowoczesnych i komfortowych osiedli.

Wierzymy, że właśnie z nami, właśnie tu stworzysz swoje miejsce na ziemi. Takie, do którego z radością chce się wracać, pozwalające wygodnie żyć i się rozwijać.

Nasze nagrody

×

Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2012

×

II Nagroda w ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska

Projekt: Przestrzeń

×

III Nagroda Targów Nieruchomości "Na swoim" w kategorii

Innowacje Targowe

×

Nagroda Śląskich Targów Nieruchomości

Developer Roku 2016

×

I nagroda konkursu "Inwestycje na Medal" organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii

Lofty i apartamenty

×

I nagrody Housemarket Forum Silesia 2017 w kategoriach:

Architektura, Zielone Osiedle

oraz

Inwestycje na Medal

×

Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2016

×

III miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii

Obiekty proekologiczne

×

Nagorda XII edycji konkursu w kategorii Usługi Deweloperskie

Orzeł Polskiego Budownictwa 2019

×

Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2018

Umów się na spotkanie

Biuro sprzedaży

ul. Bogatki 3/1, 44-100 Gliwice

Pn.-Czw. 9:00-17:00
Pt. 8:00-16:00

Napisz do nas

odpowiemy na wszystke pytania

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane, wprowadź poprawną wartość (tylko cyfry i znak +)
To pole jest wymagane, wprowadź poprawny adres e-mail
To pole jest wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Nexx Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju, ul. Borowinowa 25, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, w celu:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres nexx@nexx.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzuli informacyjnej.