Nexx Developer ...living in Silesia!Nexx Developer - lata na rynku

Dom to nie tylko cztery ściany i dach. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych miejsc, do których chce się wracać, które się kocha i z którymi czuje się emocjonalnie związanym. Zacznij razem z nami tworzyć swoją szczęśliwą historię i zamieszkaj w jednym z wyjątkowych, wybranych z niezwykłą pieczołowitością miejsc.

To też nasza historia – budujemy dla Was od ponad 20 lat. Poczynając od pierwszej inwestycji, jaką było Osiedle Południowe w Goczałkowicach realizujemy misję jaką jest autorskie tworzenie dla Was miejsc idealnych do odpoczynku, do codziennego życia, do czerpania z niego radości.
NEXX Developer – living in Silesia – hasło, jakie nam przyświeca jest kwintesencją tego, co nas wyróżnia. Także liczne branżowe nagrody i rekomendacje ekspertów potwierdzają słuszność obranego przez NEXX kierunku.
Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy nie tylko wielokrotnie nagradzane osiedla w wyjątkowych lokalizacjach. Jesteśmy także dumni z budowania szczególnych relacji. Pracuje z nami sprawdzony, pełen pasji zespół specjalistów: architektów, inżynierów, kierowników i doradców. Z każdą inwestycją wzbogacamy swoje portfolio doświadczeń, dzięki którym stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

Wiarygodność, solidność, nowoczesność, ambitne projekty, doświadczenie, pasja i serce wkładane w każdy zakątek naszych osiedli – to tylko niektóre z naszych atutów.
Najważniejszymi recenzentami naszej pracy są setki rodzin, które nam zaufały decydując się na zamieszkanie w sygnowanych przez nas inwestycjach. Naszym dobrym zwyczajem i praktyką jest traktowanie naszych mieszkańców jak serdecznych sąsiadów i partnerów na lata. Mimo przekazania kluczy nadal służymy im radą i pomocą.
Dziękujemy za zaufanie także naszym przyszłym mieszkańcom. To dzięki Wam możemy projektować kolejne przyjazne do życia miejsca.

Wsłuchując się w potrzeby konsekwentnie projektujemy i budujemy kolejne wyjątkowe na mapie Śląska osiedla. Oferujemy obecnie mieszkania w pięciu miastach, ze szczególnym naciskiem na Gliwice i Mysłowice, gdzie nadal widzimy duże zainteresowanie i potrzebę stawiania nowoczesnych i komfortowych osiedli.

Wierzymy, że właśnie z nami, właśnie tu stworzysz swoje miejsce na ziemi. Takie, do którego z radością chce się wracać, pozwalające wygodnie żyć i się rozwijać.

Nasze nagrody

×

Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2012

×

II Nagroda w ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska

Projekt: Przestrzeń

×

III Nagroda Targów Nieruchomości "Na swoim" w kategorii

Innowacje Targowe

×

Nagroda Śląskich Targów Nieruchomości

Developer Roku 2016

×

I nagroda konkursu "Inwestycje na Medal" organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii

Lofty i apartamenty

×

I nagrody Housemarket Forum Silesia 2017 w kategoriach:

Architektura, Zielone Osiedle

oraz

Inwestycje na Medal

×

Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2016

×

III miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii

Obiekty proekologiczne

×

Nagorda XII edycji konkursu w kategorii Usługi Deweloperskie

Orzeł Polskiego Budownictwa 2019

×

Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

Budowa Roku 2018

Panorama Bańgów

Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Osiedle apartamentowców o pięciu lub sześciu kondygnacjach, wkomponowanych w otaczający krajobraz. Gustowna architektura, dopracowane wnętrza, wygodne rozwiązania SMART to atuty Inwestycji. To ważne aby mieszkać tam, gdzie oprócz osiedlowych uliczek cieszy oko starannie zaprojektowana zieleń.

Poznaj szczegóły

Park Moniuszki II

Lokalizacja: Mysłowice

Osiedle Park Moniuszki w Mysłowicach - to miejsce dla osób ceniących sielski spokój, a jednocześnie zlokalizowane zaledwie 10 minut od tętniącego życiem centrum Katowic.

Poznaj szczegóły

Umów się na spotkanie

Biuro sprzedaży

ul. Bogatki 3/1, 44-100 Gliwice

Pn.-Czw. 9:00-17:00
Pt. 8:00-16:00

Napisz do nas

odpowiemy na wszystke pytania

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane, wprowadź poprawną wartość (tylko cyfry i znak +)
To pole jest wymagane, wprowadź poprawny adres e-mail
To pole jest wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Nexx Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju, ul. Borowinowa 25, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, w celu:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres nexx@nexx.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzuli informacyjnej.