O inwestycji

Nove Villowe - zielona strona miasta

Nove Villove łączy wysoki standard z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą.

Osiedle Nove Villove to dwa zrealizowane i oddane etapy inwestycji


- 5 kameralnych dwupiętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanych układach i metrażach w pierwszym etapie oraz 4, trzypiętrowe budynki w drugim etapie.
- - Panoramiczne okna, balkony, loggie oraz ogrody i tarasy na poziomie 0
- Modna elewacja w ciepłej kolorystyce z płytami o strukturze i kolorze drewna, szklane balustrady
- Nowoczesne technologie i inteligentne rozwiązania gwarantujące maksimum wygody i komfort codziennego życia.

Wkrótce w sprzedaży III Etap Osiedla Nove Villove!

Wysoki standard wykonania

gwarancją jakości

Inwestycje realizowane przez Nexx Developer charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Wyróżniają się na tle konkurencji m. in. atutem pierwszym i atutem drugim. Szczegółowe informacje nt. standardu wykonania naszych inwestycji znajdą Państwo w zakładce 'Standard deweloperski'.

Lokalizacja inwestycji

kameralnie i praktycznie!

Bliskość autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Tereny rekreacyjne, spacerowe, ścieżki rowerowe, lotnisko sportowe, hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice, prężnie rozwijająca się strefa biznesu i edukacji „Nowe Gliwice”.

Localisation map image

Postępy prac

zobacz, co już zostało wykonane

Etap I - Styczeń 2020
Etap I - Wrzesień 2019
Etap I - Luty 2019
Etap I - Listopad 2018
Etap I - Lipiec 2018
Etap I - Maj 2018

Finansowanie

specjalne oferty finansowania

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, współpracujemy z wieloma placówkami bankowymi. Sukcesywnie otrzymujemy najnowsze oferty finansowania, które możemy zaoferować. Dbając o wysoką jakość obsługi, nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że posiadane kompetencje i pracownicze umiejętności naszej wykwalifikowanej kadry pozwolą podjąć właściwą decyzję o zakupie wybranej nieruchomości. Umacniając swoją pozycję na rynku, pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług-poczynając od doradztwa w zakresie finansowania, kończąc na pomocy w wyborze swojego własnego miejsca.

Banki logo

Dowiedz się więcej

o inwestycji i przebiegu zakupu mieszkania

W razie pytań dotyczących przebiegu procesu rezerwacji i zakupu mieszkania oraz wszelkich innych kwestii związanych z inwestycją zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zawarte są odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych Klientów.